Yerel

Taze Bahçe Manavı Açıldı

Biga’da yeni iş yerleri açılmaya devam ediyor. 23 Temmuz Perşembe günü Ziraat Bankası karşısı Kurtuluş Caddesi No: 40 Biga adresinde, iş yeri sahibi Nazlı-Semih Özdin olan ‘’Taze Bahçe Manavı’’ açıldı.

Açılışa Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İbrahim Mutur, Sebze Meyve Gıda Pazarcılar Derneği Başkanı Hüseyin Sert ve halk katıldı.

Açılış konuşmasında Başkan Erdoğan, ‘’Pandemi döneminde de Bigalılar olarak gördük ki esnaf dinamikliliğinden dolayı hiçbir vatandaşımız gıda maddesi meyve ve sebzeye ihtiyaç duyduğu kadar alıp fazla para ödemeden temin etti.  Bu süreci hep birlikte geçirdik ve geçirmeye devam ediyoruz. Bigalı esnaflarımıza özellikle pazarcı arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Hiçbir konuda Bigalı hemşehrilerimizi mağdur etmediler. Bu tür iş yerlerinin açılması ile de Biga’mızın esnaf dinamikliliği ile de her zaman dediğimiz Biga ticaretin lokomotifi olduğunu da bir kez daha göstermiş oluyor. Yeni işyerimiz genç kardeşlerimize de hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz. Allah hayırlı helal kazançlar kazanmayı nasip etsin’’ dedi.

Konuşmanın ardından iş yeri açılışı gerçekleştirilerek katılımcılara ikramlar verildi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu