Yerel

Sepici : Millete Hizmet Esastır

19 Eylül Cumartesi günü yapılan AK Parti 7. Olağan Kongresi’nde Biga İlçe Başkanlığı görevine seçilen Hasan Sepici görevler halka ve hakka hizmet için verilir dedi. Sepici kongreye katılım sağlayan Milletvekillerine, Başkanlara, Üyelere, Parti Başkan ve Yönetimlerine, misafirlere teşekkürlerini iletti. Hasan Sepici sözlerini şu şekilde dile getirdi;

“Değerli Hemşehrilerim,

Bildiğiniz üzere 19 Eylül Cumartesi günü AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekilimiz AV.Bülent Turan,AK Parti Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekilimiz Jülide İskenderoğlu,AK Parti İl Başkanımız Naim Makas ve çok sayıda misafirimizin katılımlarıyla Biga İlçe Başkanlığımızın 7.Olağan kongresini gerçekleştirdik.

Partililerimizin yanı sıra vatandaşlarımızın da katıldığı, coşkunun ve kardeşliğin hâkim olduğu bir ortamda gerçekleşen kongre sonucu, delegelerimizin oyları ile İlçe Başkanlığı görevine seçildim.

Hiç şüphe edilmeyecek bir gerçektir ki Ak Partide görevler halka ve hakka hizmet için verilir. Millete hizmet esastır. Partimizin her kademesindeki kardeşimiz bu bilinçle hareket eder. İşte bizler de kurulduğu günden bu yana girdiği her seçimi başarı ile taçlandırmış olan partimizin yüzünü, önümüzdeki seçimlerde kara çıkartmayacağız. İlk gün ki aşkla yollara revan olacağız. 2023-2071 istikametinde aydınlık ve güçlü Türkiye’nin bir parçası olan aydınlık ve güçlü Biga için çaba sarf edeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle, gerçekleştirmiş olduğumuz İlçe kongremize katılım sağlayan tüm dava arkadaşlarıma, katılımları ile bizleri mutlu eden kıymetli Bigalı hemşehrilerimize teşekkür ediyorum.

Kongremize katılarak bizleri onurlandıran başta AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekilimiz AV.Bülent Turan’a, AK Parti Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekilimiz Jülide İskenderoğlu’na, AK Parti İl Başkanımız Naim Makas’a ve Yönetim Kurulu Üyelerine, Biga Belediye Başkanımız Bülent Erdoğan’a, Gümüşçay Belediye Başkanımız Adnan Pastırmacı’ya, Karabiga Belediye Başkanımız Ahmet Elbi’ye ve Belediye Meclis Üyelerine, İl Genel Meclis Üyelerimize, İl Teşkilatları Başkan ve Yönetimlerine, Çanakkale’deki Mevcut ve geçmiş dönem Belediye Başkanlarımıza, Çevre İlçe Başkanlarımıza, Cumhur İttifakı Ortağımız MHP Biga İlçe Başkanı ve yönetimine, diğer siyasi partilerin Başkan ve Yönetimlerine, Sivil Toplum Kuruluşlarının Başkan ve Yöneticilerine, Siyasi Partilerin Başkan ve Yönetimlerine, Delegelerimize, Meclis Üyelerimize, Belde Teşkilatlarına ve çok sayıda misafirimize teşekkürlerimi sunuyorum.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu