Yerel

Şehit Aileleri ve Gaziler İle İftarda Bir Araya Gelindi

Biga Kaymakamlığı tarafından düzenlenen programda, Şehit Aileleri ve Gaziler ile 24 Mart Cuma akşamı Köşdere Otelde iftar programında bir araya gelindi. 

İftar programına; Biga Kaymakamı Erdinç Dolu, Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, Cumhuriyet Başsavcısı Eren Öztaş, Şehit aileleri, gaziler ve daire amirleri katıldı.

İftar programında konuşma yapan Kaymakam Erdinç Dolu, “Aziz şehitlerimizin çok değerli aileleri, anne babaları, evlatları, kardeşleri, kahraman gazilerimiz  bu anlamlı iftar sofrasını sizlerle birlikte paylaşmaktan büyük bir onur duyduğumu ifade etmek istiyorum. Bugün bu cennet vatanda Türkiye Cumhuriyeti’nin şanlı, şerefli bireyleri olarak huzur içerisinde yaşayabiliyorsak bu vatanı, bayrağı, ezanı ve bütün kutsal değerleri uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizin ve kahraman gazilerimizin sayesindedir. Bu vesileyle Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere tüm silah arkadaşlarını ve bu kutsal değerler uğruna bize bu vatanı, bu coğrafyayı emanet eden tüm şehitlerimizi  rahmetle, minnetle saygıyla anıyor gazilerimize uzun ömürler diliyorum. Rabbim hem onlardan hem de siz değerli ailelerinden razı olsun.  Bu manevi iklimin ağır bastığı bu iftar akşamında bizleri kırmayarak geldiğiniz için her birinize şükranlarımı, saygılarımı sunuyorum” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu