Yerel

Sağlık’ta Mobbing, Sorunlar Ve Mağdurlara Hukuki Öneriler

Sağlık Yönetimi Bilim Uzmanı Dr. Feza Şen ile Sağlık Hukuku Yazarı Av. Arb. Ümit Erdem tarafından hazırlanıp sunulan 28. “Tıp Hukuku Söyleşileri” Programı; “SAĞLIKTA MOBBİNG, Sorunlar ve Mağdurlara Hukuki Öneriler” başlığı ile yayınlanacak ve çok önemli iki bilim insanını ağırlayacak.

15 Ocak 2021, Cuma saat 20:00’da başlayacak, ücretsiz, canlı ve online yayınlanacak Söyleşi’ye; İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Adli Tıp AnaBilim Dalı Öğretim Üyesi, Adli Tıp Uzmanı Prof. Dr. Nadir Arıcan, İstanbul Bakırköy Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Öğretim Üyesi, Psikiyatri Uzmanı Doç. Dr. Fatih Öncü konuk olarak katılacaklar.

Söyleşi’nin yapımcılarından Av. Arb. Ümit Erdem şunları söyledi; “Mobbingin sağlığa etkilerini, olgularla sağlık çalışanlarına yönelik mobbingi, mobbingin adli ve tıbbi raporlanmasını, mobbing iddialarında hak arama yollarını konuşacağımız Söyleşi’mize Prof. Dr. Nadir Arıcan’ı’ve Doç. Dr. Fatih Öncü’yü konuk etmenin heyecanı ve mutluluğu içindeyiz.”

MedikalAkademi web sayfasından ve sosyal medya hesaplarından eşzamanlı ve canlı yapılacak yayında izleyici soruları da yanıtlanacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu