SiyasetYerel

“Ramazan-ı Şerif’imiz Mübarek Olsun”

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan ile AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Ramazan-ı Şerif vesilesiyle ortak bir mesaj yayımladı:

“Rahmet ve bereket ayı olan Ramazan-ı Şerif’e ve manevi iklimine bir kez daha erişiyoruz. 11 Ayın Sultanı Ramazan, Yüce Allah’a kalplerin en yakın olduğu, gönüllerimizin huzur dolduğu mübarek ve kutlu zaman dilimlerinden biri. Aynı zamanda Kur’an ayı da olan bu vakitleri en iyi şekilde değerlendirmek, bizi biz yapan değerlerimize her zamankinden daha fazla sarılmak oldukça önemli. Ramazan’ın yüceltici iklimini hep birlikte idrak etmeyi, yardımlaşmanın, dayanışmanın ve kardeşliğimizin daha da güçlenmesini temenni ediyoruz.

11 ilimizi etkileyen depremlerde çok sayıda kardeşimizi kaybettik. Deprem şehitlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet, ailelerine ve milletimize baş sağlığı diliyoruz. Bu kutlu günlerde deprem bölgesindeki kardeşlerimizin ve illerimizde misafir olan afetzedelerimizin yardımlarına koşmak, onlara destek olmak çok kıymetli. Depremdeki her bir acıyı gönlümüzde hissettik. İnşallah bu zor zamanları birlikte aşacak, yaralarımızı da birlikte saracağız.

Bu mübarek ayın birlik, beraberlik, kardeşliğimizin daha da güçlenmesine vesile olmasını temenni ediyor; ülkemiz, İslam dünyası ve tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını diliyoruz.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu