Yerel

“Okusun Da Büyüsün Projesi İle eTwinning Meslek Liseleri Çalıştayındayız”

Milli Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü, Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü, eTwinning Genel Müdürlüğü ve eTwinning ulusal destek servisinin 12-14 Mayıs tarihleri arasında Antalya’da düzenlediği eTwinning Meslek Liseleri çalıştayı 2021 yılında kalite etiketi almış 1178 öğretmen arasından puan sıralamasına göre 128 öğretmenin katılımı ile gerçekleşti.

Çalıştaya Eğitim Teknolojileri Geliştirme ve Projeler Daire Başkanı M.Hakan Bücük, Meslek ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü izleme, değerlendirme ve kalite değiştirme Daire Başkanı M.Birol Gezer, Türkiye Ulusal Destek Ekibi ve Koordinatörü Mehmet Fatih Döğer, Ulusal Ajans Uzmanları, eğitmen ve Akademisyenler katıldı.

Biga Ayşe Doğan Mesleki ve Tekniki Anadolu Lisesi Okul Müdürü Nermin Kunt, Biga Ayşe Doğan MTAL Çocuk gelişimi ve Eğitimi öğretmeni Gözde Savaş çalıştaya katılmaya hak kazanarak davet edilmiş, “Okusun da Büyüsün Projesinin”standını açarak Çanakkale’yi, Biga’yı ve okulu başarılı bir şekilde temsil etmiştir. Proje ve stand yoğun ilgi görmüştür.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu