Yerel

Naim Makas Teşkilatıyla Yangın Köylerinde

AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas ve beraberindeki heyet yangından etkilenen Merkez Dörtyol, Kurşunlu, Kemel ve Kızılkeçili köylerini ziyaret etti. Köy halkı, köy muhtarları ve yangınla mücadele eden orman personeli ile bir araya geldi.

İl Başkanı Naim Makas “Yangından etkilenen Dörtyol, Kurşunlu, Kemel ve Kızılkeçili köylerimizi ziyaret ettik. Köy halkımız, muhtarlarımız ve köy temsilcilerimizle bir araya geldik. Yangınla mücadelede büyük emekleri olan Orman personellerine ve köylülerimize gönülden teşekkürlerimizi ilettik. Devletimizin ilgili kurum ve kuruluşları; vatandaşlarımızın zararlarının karşılanmasına yönelik tespit çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Başta büyük ve güçlü devletimiz olmak üzere yangınla cansiperane mücadele eden tüm vatandaşlarımızın sayesinde bu afetin de üstesinden geldik, geleceğiz. Geçmiş olsun Çanakkale” ifadelerine yer verdi.

AK Partili heyet ziyaretlerini; İl Başkanı Naim Makas, İl Genel Meclis Başkanı Nejat Önder, Merkez İlçe Başkanı Aynur Tuna Yavaş ve İl ve İlçe teşkilatlarıyla birlikte gerçekleştirdi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu