Yerel

Mutur Ve Ekibi Güven Tazeledi

Biga Esnaf ve Sanatkarlar Odası seçimleri 23 Ocak Pazar günü Köşklübağ Düğün Salonunda yapıldı. İki adayın yarıştığı seçimlerde İbrahim Mutur ve ekibi yeniden göreve seçildiler. Protokol üyeleri, oda başkan ve yöneticileri ile üyeler seçimlere yoğun ilgi gösterdiler.

Seçim sonunda adaylardan İbrahim Mutur ve ekibi 973 oy alırken Cüneyt Oflaz ve ekibi 612 oy aldı. Divan Başkanlığına Esnaf Odaları Üst Birlik Başkanı Ünal Özcan, Başkan Yardımcılığına Biga Şoförler Odası Başkanı Sait Tanur, Katip Üyeliklere Biga Kahveciler Odası Başkanı İlhan Yavuz, Biga Lokantacılar ve Köfteciler Odası Başkanı Erkan Özkan ve Karabiga Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Atilla Özbahadır oy birliği ile seçildiler.

Saygı duruşu ve İstiklâl Marşı’nın ardından mevcut Başkan İbrahim Mutur ve ekibi oy birliği ile ibra edildi. Daha sonra başkan adayları İbrahim Mutur ve Cüneyt Oflaz üyelere ve katılımcılara hitaben konuşmalarını yaptılar. Oy kullanma işlemi saat 17:00’de sona erdi. Oy sayımının ardından Cüneyt Oflaz ve ekibi 612 oy alırken İbrahim Mutur ve ekibi 973 oy aldı ve İbrahim Mutur yeniden başkanlığa seçildi. İbrahim Mutur seçimlerin ardından tüm üyelere ve katılımcılara hitaben yaptığı konuşmada herkese teşekkür etti.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu