Yerel

Mustafa Münip Efendi Anıldı

Biga’nın manevi isimlerinden olan Çiçeklidede Alim Mustafa Münip Efendi vefatının 176. yıldönümünde düzenlenen anma programıyla yad edildi. Alim Çiçeklidede Mustafa Münip Efendi 28 Haziran Cuma günü Çiçeklidedespor Kulübü Sosyal Tesislerinde düzenlenen mevlid ile anıldı.

Biga Belediyesi, Çiçeklidede olarak bilinen, ilçenin önemli manevi önderlerinden olan ve her yıl geleneksel olarak anılan Çiçeklidede Alim Mustafa Münip Efendi’yi 28 Haziran Cuma günü düzenlediği Çiçeklidede Lokali’ndeki program ile andı. Her yıl olduğu gibi Çiçeklidedespor Kulübü Sosyal Tesislerinde ikramların yapıldığı programın devamında Kur’an-ı Kerim tilaveti gerçekleştirdi ve cemaatle dua edildi. Yoğun katılımın olduğu anma töreninde Biga Belediye Başkanı Alper Şen konuşma yaparak katılan herkese teşekkür etti. 

Çiçeklidedespor Kulübü Başkanı Ferhan Tüzümet Mustafa Münip Efendi için her yıl düzenlenen anma töreninin bu yılda düzenlendiğini belirterek başta Belediye Başkanı Alper Şen olmak üzere emeği geçen ve katılan herkese teşekkür etti.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu