Yerel

Minik Yüzücülerden Üstün Performans

Biga Belediyesi Yüzme Kursu’nda eğitimlerine devam eden Bigalı çocuklar, Çanakkale’de düzenlenen “7-8 ve 9 Yaş Ulusal Gelişim Projesi Ligi Yaza Merhaba Yüzme Şenliği”, “11-12 Yaş İl İçi 3.Vize” ve “13+ Yaş Baraj Geçme Müsabakaları” nda üstün performans sergiledi.

Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan yaptığı açıklamada; “Biga Belediyesi Yüzme Kursu’nda eğitim gören minik yüzücülerimizin bu önemli yarışmalarda gösterdikleri üstün performans bizleri gururlandırdı. Çanakkale’de düzenlenen bu etkinliklerde adım adım büyüyen sporcularımız, azim ve disiplinleriyle dikkat çektiler. Biga’nın yüzme alanında başarılı bir şekilde temsil edilmesinden dolayı mutluluk duyuyoruz” dedi.

Başkan Erdoğan, ayrıca minik yüzücülerin başarısında emeği geçen tüm antrenörleri de tebrik etti ve şunları ekledi: “Bu başarıların ardında özveriyle çalışan değerli antrenörlerimizin payı büyük. Onlar, genç sporcularımızın potansiyellerini ortaya çıkarmak ve yeteneklerini geliştirmek için özveriyle çalışıyorlar. Bu vesileyle, yüzme kurslarımızı ve spor tesislerimizi gençlerimizin sporla ilgilenmelerini teşvik etmek adına daha da güçlendireceğiz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu