Yerel

Millet İttifakının Liderleri Çanakkale’ye Geliyor!

Çanakkale Zaferi’nin 106. yıldönümü ve 18 Mart Şehitleri Anma Günü nedeniyle Millet İttifakı’nın liderleri CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener yarın Çanakkale’ye geliyorlar.

Türkiye Cumhuriyeti’nin önsözünün yazıldığı, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün dünya sahnesine çıktığı Çanakkale Zaferinin 106.yıldönümü nedeniyle Çanakkale’de tarihi zaferi anma etkinlikleri ve törenler düzenlenecek. Millet İttifakının iki lideri olan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener de yarın törenler için Çanakkale’ye gelecekler.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun Tarihi alanda CHP tarafından hazırlanacak bir törene katılacak. Törenden sonrada CHP’li Gelibolu Belediye Başkanı M.Mustafa Özacar’a ziyarette bulunacak. CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na başta Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Erkek olmak üzere kurmaylarının da katılması bekleniyor.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ise; İstanbul’dan direk Biga’ya gelecek. Biga’da esnaf ziyaretinde bulunacak olan Akşener, daha sonra Çanakkale il merkezine gelecek. İl merkezinde esnaf ziyaretleri gerçekleştirecek olan Akşener daha sonra Şehitler Abidesine ziyarette bulunacak. Buradaki ziyaretin ardından Eceabat’a geçecek olan Akşener; esnaf ziyaretinin ardından İYİ Partili Eceabat Belediye Başkanı Saim Zileli’yi ziyaret edecek.

Kaynak: Aynalı Pazar

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

Başa dön tuşu