Siyaset

“Memurumuzun, İşçimizin Ve Emeklimizin Daima Yanında Olacağız”

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan ile AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Gazi Meclis’te MEMUR-SEN Çanakkale Şube Başkanı Suat Özen’i misafir etti.

Ziyarete ilişkin açıklamalarda bulunan Turan: “Merhum Akif İnan’ın mirası olan MEMUR-SEN, 1 milyonu aşkın üye sayısıyla ülkemizin en büyük STK’larından biri. Kamu kurumlarımızın bel kemiği olan memurlarımızın sesi olmasının yanında demokrasiye karşı atılan adımlarda ve sosyal sorumluluk projeleriyle örnek bir duruşa sahip.

Bizleri ziyaret eden MEMUR-SEN Çanakkale Şube Başkanımız Suat Özen ile memurlarımızın talepleri hakkında istişarelerde bulunduk. Cumhurbaşkanımızın memurlarımıza önemli müjdeleri oldu. 3600 ek gösterge, tüm memurlarımızı ve emekli memurlarımızı kapsayan ek göstergelerdeki 600 baz puanlık artış oldukça kıymetli. Tüm dünyada olduğu gibi, ülkemizde de ekonomik anlamda bazı sorunlar yaşıyoruz. Bizler, milletimizin bu durumdan en az etkilenmesi için çalışmalarımıza devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu