Yerel

Makas’tan Ziyaretler 

AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas ve İl Yöneticileri, Biga Belediyesi’nin düzenlediği iftar programına katılarak, esnaf ve ev ziyaretleri gerçekleştirdi. Gümüşçay beldesinde vatandaşlarla bir araya gelerek, istişarelerde bulundular.

İlk olarak, Naim Makas, AK Parti Biga İlçe Başkanı Nihat Borazan, İl ve İlçe Yöneticileri ile birlikte Niyazi Okatan’a, Rıdvan Yılmaz ile merhum Cahit Güven’in eşi Sevim Güven’e ev ziyaretlerinde bulunarak, hal hatırlarını sordu. İlçe Yöneticilerinden Mustafa Ovalı’ya babası Süleyman Ovalı’nın vefatından dolayı taziye ziyaretinde bulundu. Programın devamında Naim Makas, AK Parti Biga İlçe Başkanı Nihat Borazan, İl ve İlçe Yöneticileri ile birlikte esnaf ziyaretinde bulundular. Makas, esnaflarımızla istişarelerde bulundu. Ardından Biga Belediyesi’nin iftar programında vatandaşlarla bir araya geldi.

Son olarak Gümüşcay Belediye Başkanı Adnan Pastırmacı ile birlikte Gümüşçay beldesindeki vatandaşları ziyaret ederek istişarelerde bulundular. Kadın Kolları yöneticileri ise hane ziyaretleri gerçekleştirdi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu