Yerel

Makas’tan AK Parti Ezine İlçe Teşkilatına Moral Ziyareti

AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas, Ezine Belediye Başkanı Güray Yüksel’e ait çiftlik evinin kurşunlanması sonucu büyük tehlike atlatan AK Parti Ezine İlçe Başkanı Mehmet Ünsal, Ezine Belediye Başkanı Güray Yüksel, ve İl Genel Meclis Üyesi Murat Yahya Sezgin’e, İl Yöneticileri ile birlikte moral ziyareti gerçekleştirdi. Başkan Makas, “AK Parti teşkilatı olarak başkanlarımızın yanında olduğumuzu ve adli sürecin de bizatihi takipçisi olacağımızı değerli kamuoyuna saygıyla duyururuz” dedi.

Ezine Belediye Başkanı Güray Yüksel’e ait çiftlik evinin kurşunlanmasının ardından, İl Yöneticileri ile birlikte Ezine’ye hareket eden AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas, AK Parti Ezine İlçe Teşkilatıyla bir araya geldi.

Saldırıdan duyduğu üzüntüyü dile getiren Başkan Makas, “Ezine İlçe Başkanımız Sn. Mehmet Ünsal, Belediye Başkanımız Sn. Güray Yüksel ve İl Genel Meclisi Üyemiz Sn. Murat Yahya Sezgin’in de mağdur olarak isimlerinin geçtiği silahlı saldırı olayında; Belediye Başkanımız Sn. Güray Yüksel’e ait çiftlik evine yapılan silahlı saldırıdan dolayı üzüntü duymaktayız” dedi.

“Sürecin Takipçisi Olacağız”

Başkan Makas, söz konusu saldırıyla ilgili adli sürecin başladığına da dikkat çekerek, sürecin bizatihi takipçisi olacaklarını vurguladı.

Başkan Makas açıklamasına şu sözlerle devam etti:

“Başkanlarımızın hayatlarının söz konusu hadiseden dolayı zarar görmemesi, hepimizin yüreğine su serpmiştir. Tarafımızca herhangi bir siyasi sebebi olmadığını bildiğimiz söz konusu olay ile ilgili adli süreç başlamış olup, yüce Türk adaletinin gereğini yapacak olması gönlümüzü rahatlatmaktadır.

AK Parti teşkilatı olarak başkanlarımızın yanında olduğumuzu ve adli sürecin de bizatihi takipçisi olacağımızı değerli kamuoyuna saygıyla duyururuz.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu