Siyaset

Makas, “Hemşehrilerimizin Sıcak Yuvalarına Misafir Olduk”

AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas, AK Parti’nin 21. kuruluş yıldönümü vesilesiyle tüm AK Parti teşkilatı ile birlikte yaptığı çalışmalara ilişkin basın açıklamasında bulundu. Makas açılamasında şu ifadelere yer verdi;

“Partimizin 21. kuruluş yıldönümünü kutladığımız, gerimizde bıraktığımız hafta boyunca, AK Parti teşkilatları olarak tüm ilçelerimizde çeşitli çalışmalarda bulunduk ve Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın mesajlarını hemşehrilerimize ilettik.

Bu kapsamda; 6 bin 250 hane ziyareti gerçekleştirip hemşehrilerimizin sıcak yuvalarına misafir olduk. 200 hanede eli öpülesi büyüklerimizi ziyaret edip hayır dualarını aldık. Hastanelerimizde tedavi gören 250 hastamızı ziyaret edip, geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. 25 farklı noktada, 25 bin hemşehrimize aşure ikramında bulunarak, Muharrem ayının bereketini paylaştık. Katıldığımız onlarca düğün, cenaze ve mevlitte hemşehrilerimizin duygularına ortak olduk. 26 lokasyondaki stant çalışmalarımız ile 23 bin  hemşehrimize ulaşan saha çalışmaları yapıp bu anlamda yeni üyelerimizi de partimize kazandırdık ve hemşehrilerimize ikramlarda bulunduk.”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu