Yerel

Lova ile Sonbahar’da Sağlıklı ve İyi Bir Uyku!

Sağlıklı bir uyku için, vücut ortopedisinde uzmanlaşan Lova Yatak, farklı sağlık sorunlarına odaklanan ürünleriyle, kişiye özel çözümler üretiyor.

Sağlıklı ve iyi bir uyku için farklı vücut anatomilerine göre geliştirdiği ürünlerle dikkat çeken Lova, sonbaharı indirimlerle karşılıyor.

Gençlerin Vücut Şekline Özel Bir Yatak; Young Star

Lova’nın gençler için geliştirdiği Young Star’ın hibrit özel yay teknolojisi, ergenlik döneminde şekillenen kas, kan dolaşımı ve iskelet yapısı göz önünde bulundurularak gençlere özel tasarlandı. Genç bedenlere sağlıklı bir uyku garanti etmesinin yanı sıra, sonbahara özel 1.850 TL’lik özel kampanya fiyatıyla da dikkat çekiyor.

Fine Coolest ile Ferah Bir Uyku

Fine Coolest yataklar, nane özü kullanılarak fresh cool özelliği kazandırılmış özel kumaşıyla tazelik ve serinlik hissi verirken cildin yenilenmesine ve uyku kalitesini artırmaya yardımcı olur. Fine Coolest yataklarda kullanılan yüksek nitelikli Hyper sünger, uyku boyunca yumuşak dokunuşlarla pasif masaj yaparak uykuya dalış süresini kısaltır. Sonbahar dönemi boyunca %10 tanışma indirimiyle Fine Coolest yataklar Lova mağazalarında yeni evlerine gitmeye hazır.

Beyond Dream ile Evlerde Otel Konforu

Lova’nın en çok tercih edilen ürünü Beyond Dream, yüksek uyku kalitesini otel konforunda vaad ediyor. Özel dansiteli yumuşak süngerden oluşan eşsiz ped katmanı, bedene rüya gibi dokunarak adeta 5 yıldızlı otel konforu yaşatıyor. Beyond Dream ürünleri Sonbahar boyunca %10 tanışma indirimiyle!

Tüm Lova yatak modelleri için www.lovayatak.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

Başa dön tuşu