Yerel

Lokantacılar Odası ve Kaptanlar Un’dan Sektöre Destek

Biga Lokantacılar ve Köfteciler Esnaf Odası ve sektörün öncü kuruluşlarından Kaptanlar Un, sektördeki firma temsilcileri ile BP Konya Etli Ekmek lokantasında bir araya gelerek hem sorunları konuştular hem de uygun fiyat çalışması yaptılar.

Toplantıya Biga Lokantacılar Odası Başkanı Erkan Özkan, Başkan Yardımcısı Hüseyin Sert, Kaptanlar Un A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Karan, Başkan Yardımcısı Fatih Karan ve Biga Lokantacılar ve Köfteciler Esnaf Odası’na kayıtlı tatlıcı ve pideci esnafı katıldı.

Kaptanlar Un A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Karan ve Biga Lokantacılar ve Köfteciler Esnaf Odası Başkanı Erkan Özkan toplantı sonrası birer açıklama yaptılar.

Edinilen bilgiye göre Kaptanlar Un AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Karan, Biga Lokantacılar ve Köfteciler Esnaf Odası üyelerine un satışlarında ciddi indirimler yapma sözü verdi.

Biga Lokantacılar ve Köfteciler Esnaf Odası Başkanı Erkan Özkan, “Oda olarak üyelerimizin menfaatlerini göz önünde bulunduruyoruz. Bugün de Bigamızın sektöründe öncü kuruluşlarından Kaptanlar Un yetkilileri ile birlikteyiz. Bugün burada Biga Lokantacılar ve Köfteciler Esnaf Odası üyelerine un alımlarında ciddi indirim uygulanacağı sözü aldık. Kaptanlar Un A.Ş’ye, Mustafa beye, Fatih beye oda üyelerimiz adına teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Kaptanlar Un A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Karan da, “Amacımız Biga Lokantacılar ve Köfteciler Esnaf Odası üyelerine destek vermektir. Bu indirim sadece Biga Lokantacılar Odası üyelerine uygulanacaktır. Hepimiz için Hayırlı olmasını dilerim” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu