Yerel

KOSGEB Yetkililerinden Borsa Başkanına Ziyaret

KOSGEB Girişimcilik Dairesi Başkanı Cemil Arda Taşkıran, KOSGEB Çanakkale Müdürü Barış Alural ve KOSGEB Uzmanı Sedat Akay, Çanakkale Ticaret Borsası Başkanı Kaya Üzen’i ziyaret etti.

Başkan Kaya Üzen’in ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarette, TOBB Akademik Danışmanı Selahattin Kanten ve Genel Sekreter Sevcan Elver hazır bulundu.

Ziyarette, KOSGEB Girişimcilik Daire Başkanı Cemil Arda Taşkıran tarafından Covid-19 salgınından etkilenen mikro ve küçük işletmelere yönelik olarak başlatılan “Mikro ve Küçük İşletmelere Hızlı Destek” Programının detayları Borsa yetkililerine aktardı.

Çanakkale Ticaret Borsası Başkanı Kaya Üzen, yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Ticaret Borsası olarak, KOSGEB Çanakkale Müdürlüğümüz ile yıllardır güzel bir işbirliği içerisinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Girişimcilerimizin sayısını artırmak ve istihdama katkı sağlamak amacıyla düzenlediğimiz girişimcilik eğitimleri ve üyelerimize yönelik açıklanan destek programlarına dair kendileri ile yoğun bir mesai harcadık. KOSGEB, bu konuda en büyük paydaşlarımızdan biri.

Mikro ve küçük işletmelere yönelik olarak başlatılan Hızlı Destek Programının oldukça başarılı bir program olduğunu belirten Başkan Üzen, projeye yoğun bir talebin olacağı düşüncesindeyiz. Bizler kobilerimizin KOSGEB desteklerinden daha fazla faydalanmaları için her türlü işbirliği içerisinde yer aldık, almaya da devam edeceğiz. Ortak çalışmalarımızın devamlılığını dilerim” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

Başa dön tuşu