BelediyeKaymakamlıkYerel

Kooperatifçilik Tanıtım Ve Geliştirme Projesi Kapsamındaki Ziyaretler

Ticaret Bakanlığınca yürütülen Kooperatifçilik Tanıtım ve Geliştirme Projesi kapsamında yola çıkan “Kooperatifçilik Otobüsü” ile Biga’ya gelen Esnaf Sanatkarlar ve Kooperatifçilik Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Yavuz Selim Akçakale, Ticaret İl Müdürü Hakan Tuncerli, Ticaret Memuru Elif Kılıç ile Ticaret Uzmanları Ayten Esra Zeyrek, Bati Engin Özer, Mustafa Yıldırım ve Mustafa Kürşat Şahiner Biga Kaymakamı Mustafa Can’ı makamında ziyaret ederek bilgi alış verişinde bulundular.

Biga Kaymakamı Mustafa Can ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Biga Kaymakamlığı olarak üretim faaliyetlerinde bulunacak girişimcilere her türlü desteği vermeye hazır olduklarını belirtti.

Daha sonra Kooperatifçilik Tanıtım ve Geliştirme Projesi kapsamında yola çıkan “Kooperatifçilik Otobüsü” ile Biga’ya gelen Esnaf Sanatkarlar ve Kooperatifçilik Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Yavuz Selim Akçakale, Ticaret İl Müdürü Hakan Tuncerli, Ak Parti Biga İlçe Başkanı Hasan Sepici ile Ticaret Uzmanları Ayten Esra Zeyrek, Bati Engin Özer, Mustafa Yıldırım ve Mustafa Kürşat Şahiner Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan’ı makamında ziyaret ettiler.

Kooperatiflerin gelişmesi, kooperatifçiliğin yaygınlaşması ve yeni nesillerin kooperatifçiliği tanıması için başlatılan Kooperatifçilik Tanıtım ve Geliştirme Projesi kapsamında bilgi alışverişinde bulundular. Ardından Biga Belediyesi önündeki kooperatif ortağı Bigalı kadınların yer aldığı BİKAD standına ziyarette bulundular.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu