Yerel

Kız Yurdundan ‘Gelin Tanış Olalım’ Programı

Gençlik Spor Bakanlığı Biga Öğrenci Yurt Müdürlüğü’nün düzenlediği Gelin Tanış Olalım programı, Biga Kent Konseyi, Biga İlçe Müftülüğü, Biga  Kızılay’ın destekleri ile gerçekleşti.

Programa Yurt görevlileri Aysun İdi, Gülay Gökçe Fatma Uzun, Din Hizmetleri uzmanı, Manevi Danışman Figen Altındiş, Kent Konseyi Genel Sekreteri ve Kızılay Şube Baskanı Erdoğan Başer, Genç Kızılay Biga Başkanı Furkan Erkuş, Başkan Yardımcısı Nurten Yiğit, Teşkilatlanma Birim Başkanı Özlem Bayav birlikte hareket ederek gerçekleştirdi.

Üç otobüs ile sabah yola çıkan üniversite öğrencileri, Parion Antik Kenti, Karabiga Taş Mektep ve Ulucamiyi ziyaret ettiler. Gülüm Balıkçılıkta öğlen yemeği sonrası Mekan Cafe’de mola verildi. Mehmet Çavuş Kabiri ziyaret edildi. Sonrasında Nilüfer gölüne geçildi. Tepe restorantta program sona erdi. 

Erdoğan Başer açıklamasında, birlik içerisinde düzenlenen Gelin Tanış Olalım programında Biga’nın Kültürel Tarihi ve Doğal değerleri hakkında, üç otobüste ayrı ayrı anlatımlarda bulunduğunu,  gönüllülük sistemi, Kent Konseyi ve Kızılay faaliyetleri hakkında bilgi verdiğini belirtti. Başer, Biga Belediyesi’ne otobüs desteği için ve programa destek veren kurum ve kişilere teşekkür etti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu