Yerel

Kayıp Astsubay Toykuyu’nun Cansız Bedeni Bulundu

İki hafta önce Çanakkale’nin Gökçeada açıklarında meydana gelen kazada denizde kaybolan Trafik Tim Komutanı Kıdemli Başçavuş Fatih Toykuyu’nun cansız bedenine ulaşıldı.

Çanakkale’nin Gökçeada açıklarında tekne ile denize açılan 4’ü asker kökenli biri sivil vatandaş, Fiber teknenin alabora olması sonucu deniz kazası geçirmişti. Uzman Erbaşlar Şener Altay ile Mehmet Çelik kendi imkanları ile yüzerek kıyıya ulaşırken; Off Road Türkiye Şampiyonlarından Kenan Çarpışantürk’ın cansız bedeni bulunmuştu.

Gökçeada İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Musa Bulut ve Gökçeada Trafik Tim Komutanı Kıdemli Başçavuş Fatih Toykuyu’yu arama kurtarma çalışmaları başlatılmış, çalışmaların ikinci gününde Teğmen Musa Bulut’un cansız bedeni bulunmuştu.

Gökçeada Trafik Tim Komutanı Kıdemli Başçavuş Fatih Toykuyu’yu bulmak için iki haftadan bu yana aralıksız olarak çalışmalar sürdürülüyordu. Bugün kayıp Başçavuş Fatih Toykuyu’nun cansız bedenine ulaşıldı. Başçavuş Fatih Toykuyu’nun cansız bedeninin tekne kazasının meydana geldiği noktanın 10 km uzağında bulunan Kefalos sahilinde bulunduğu öğrenildi.

Kaynak: Aynalı Pazar

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu