Yerel

Karabiga Priapos Deniz Festivali Keyifli Anlara Sahne Oldu

40. Karabiga Priapos Deniz Festivali Karabiga Liman Sahası’ndaki balıkçı barınağında yoğun katılım ile kutlandı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan festivale, Biga Kaymakamı Erdinç Dolu, AK Parti Çanakkale Milletvekili Ayhan Gider, Karabiga Belediye Başkanı Ahmet Elbi, Evreşe Belediye Başkanı Hakkı Uysal, AK Parti Biga İlçe Başkanı Nihat Borazan, İl ve İlçe Protokol Üyeleri, vatandaşlar ve belde dışından gelen çok sayıda misafir katıldı.

Saat 16.00’da başlayan festivalde yüzme yarışı, yelken gösterisi ve yağlı direk yarışması düzenlendi. Yarışmalarda dereceye giren katılımcılara ödülleri protokol üyeleri tarafından takdim edildi.

Festival ile açıklamada bulunan Karabiga Belediye Başkanı Ahmet Elbi; “40.Priapos Deniz Festivalimizde birbirinden heyecan ile geçen etkinliklerimizi gerçekleştirdik.

Programımıza katılan; AK Parti Çanakkale Milletvekilimiz Ayhan Gider’e, Evreşe Belediye Başkanımız Hakkı Uysal’a, AK Parti Biga İlçe Başkanımız Nihat Borazan, İl ve İlçe Protokol Üyelerimize ve çok kıymetli hemşehrilerime enerjileriyle coşku verdikleri için çok teşekkür ediyoruz. Festivalimizin sembolü yağlı direk ve diğer tüm yarışmalarımıza katılan herkesi tebrik ediyoruz.” dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu