Yerel

Kaptanlar Un Ulusal Kanallarda

Sektöründe Biga’nın önde kuruluşlarından olan Kaptanlar Un A.Ş ulusal kanallarda reklamlarını yayınlatarak hem sektörünü hem de Biga’yı temsil etmeyi sürdürüyor.

Baba ve Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Karan’ın futbolda takım kaptanı olmasından ismini alan Kaptanlar Un A.Ş hem internet üzerinden, hem de kendi pazarlama ağıyla bol çeşitli ürünlerini tüm Türkiye ye dağıtırken zaman zamanda yurt dışına ihracatlarına devam ediyor. Babanın ardından ikinci kuşakta futbola ilgisi ile Biga da tanınıyor. Fatih Karan şu anda Bigaspor’da Genel Kaptanlık görevini sürdürüyor ve daha öncede Biga Galatasaraylılar Derneği Başkanlığı yaparak, aynı zamanda geçmişte Bigaspor başta olmak üzere birçok kulüpte futbol oynayarak  futbola düşkünlüğünü her ortamda sergilemişti.

Diğer kardeşler Erdem ve Erdinç Karan’da Galatasaray sevdası biliniyor. Bu vesileler ile geçtiğimiz sezon hem Galatasaray hem de Başakşehir stadyumlarında saha içi reklamlarını izlediğimiz Kaptanlar Un A.Ş bu defada Türkiye de en çok izlenen TV100 kanalında yayınlanan VAR Odası ve Beyaz TV de yayınlanan Beyaz Futbol ekranlarına reklamlarının yayını ile ilgi odağı oldu.

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Fatih Karan “Biz Biga’daki fabrikamızda üretim ile ürün çeşitlerimizi halkımıza sunuyoruz önceliğimiz kalite ve bol çeşittir. Hem futbol oynamamız hem de çeşitli derneklerde yöneticilik yapmamız nedeniyle futbolu çok seviyoruz aynı zamanda kulüplere yıllardır destek veriyoruz. Bu nedenle çeşitli spor kanallarında firmamızın reklamlarını yayınlatıyoruz. Son olarak ta Türkiye de en çok izlenen Beyaz TV Beyaz Futbol ve TV100 de yayınlanan VAR Odası programlarında reklamlarınız yayınlandı. Kaptanlar Un A.Ş ürünlerini denemelerini halkımıza öneriyoruz. Kalite ve bol çeşit için Kaptanlar Un hem internet pazarlama firmalarından hem de bayilerimizden ürünlerimize ulaşabilirsiniz.” açıklamasını yaptı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

Başa dön tuşu