Yerel

İŞKUR İl Müdür Vekili Biga’da Çeşitli Ziyaretlerde Bulundu

Çanakkale Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Vekili Mehmet Uğur Yavuz, Biga Ticaret ve Sanayi Odası ile Biga İŞKUR Hizmet Merkezini ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Geçtiğimiz hafta Bakanlık kararıyla Çanakkale Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü makamına getirilen Mehmet Uğur Yavuz, Biga İŞKUR Hizmet Merkezi Şube Müdürü Ahmet Uzuner ile birlikte Biga Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. Biga Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şadan Doğan’la makamında görüşen ve oda ile birlikte yapılacak işbirlikleri hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulunan Yavuz, Başkan Doğan’a kendi yazdığı ‘‘İş ve Sosyal Güvenlik Uygulamalarında 500 Soru 500 Cevap’’ adlı kitabı hediye etti.

İŞKUR Biga Hizmet Merkezi’ni de ziyaret ederek mesai arkadaşlarıyla tanışan ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan Yavuz, Mart ayından bu yana başta Kısa Çalışma Ödeneği olmak üzere yoğun çalışmalarını sürdüren çalışanlara teşekkür etti. Biga Hizmet Merkezi Şube Müdürü Ahmet Uzuner ve Biga İŞKUR çalışanları ise Yavuz’a ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu