Yerel

İskenderoğlu Biga’da Ziyaretler Gerçekleştirdi

AK Parti Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı ve AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu Biga’da ziyaretler gerçekleştirdi.

AK Parti Biga İlçe Başkanı Veteriner Hekim Hasan Sepici, İl Genel Meclis Üyesi Bülent Korkmaz, İlçe Kadın Kolları Başkanı Nesrin Sirkeci, İlçe Gençlik Kolları Başkanı M.Yunus Kandemir, İl Yönetim Kurulu Üyesi ve Biga Koordiatörü Ünsal Dirlik ve İlçe Yönetiminden Mehmet Toy, Hüseyin Keçeci, İbrahim Akın, Şerifnur Temiz, Ali Hikmet Aydın beraberinde ziyaretler gerçekleştirildi.

İlk olarak Biga İtfaiyesi gerçekleştirildi.Burada Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan ile birlikte itfaiye merkezini gezen İskenderoğlu çalışan görevli itfaiye personelleri ile de sohbet etti.

“Minik Yavrularımızın İlk Karnelerinde Yanlarında Olduk”

Özel Biga Belediyesi Hamdi Gençoğlu Gündüz Bakım evi Kreşine geçildi. Burada ilk kez karne heyecanı yaşayan minik yavrularımızın karnelerini Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Belediye Başkanı Bülent Erdoğan ve İlçe Başkanı Hasan Sepici verdi. Birbirinden samimi kareleirn ortaya çıktığı karne töreninde ilk karne hediyeleri de verildi.

“Geleneksel Pomak Kıyafeti İle Fotoğraf”

Biga Pomak Kültürünü Tanıtma ve Yaşatma Derneği ziyaret edildi. Burada Dernek Başkanı İrfan Çınar tarafından hazırlanan Geleneksel Pomak Kıyafeti Milletvekili Jülide İskenderoğlu’na verildi. Kıyafet ile fotoğraf çektiren İskenderoğlu’na Dernek yönetimi tarafından Biga’daki pomak kültürü hakkında bilgiler verildi.

“BTM Esnafı Ziyaret Edildi Görüşleri Dinlendi”

Biga merkezde bulunan Belediye Ticaret Merkezi (BTM) de ki esnaf ziyaret edildi. Muhasebeciler katı ve diğer katlar olmak üzere dükkan sahiplerine selam vererek sohbet eden Milletvekili İskenderoğlu ve İlçe Başkanı Sepici esnafın görüş ve isteklerini de dinleyerek istişare yaptı.

“Belediye başkanları Ve İl Genel Meclis Üyeleri İle Değerlendirme”

Günün son ziyaretinde Milletvekili Jülide İskenderoğlu ve İlçe Başkanı Hasan Sepici, Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan,Gümüşçay Belediye Başkanı Adnan Pastırmacı, Karabiga Belediye Başkanı Ahmet Elbi, İl Genel Meclis Üyesi Bülent Korkmaz  ve belediye meclis üyeleri ile bir araya geldi. Burada Merkez, Belde ve Köyler hakkında değerlendirme toplantısı yapıldı.

Gerçekleştirilen toplantı sonucunda Milletvekili Jülide İskenderoğlu Biga’dan ayrıldı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu