Yerel

İş Bankası İle Biga Ziraat Odası Arasında İmece Kart Üye İş Birliği Anlaşması İmzaladı

Haberi buradan dinleyebilirsiniz...

Türkiye İş Bankası ve Biga Ziraat Odası, Oda üyelerinin tarımsal finansman ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla bir İş Birliği Protokolü ve ayrıca bir İmece POS Protokolü imzaladı.

Türkiye İş Bankası Biga Şube Müdürü Özment Vural ve Biga Ziraat Odası Başkanı Güray Ergün tarafından 23.06.2021 tarihinde imzalanan protokol kapsamında İmece Kart sahibi oda üyeleri tarımsal ihtiyaçlarına yönelik yapacakları alışverişlerde hasat dönemlerine uygun olarak 5 aya kadar faizsiz dönem avantajından yararlanabilmektedir. İş Birliği Protokolü çerçevesinde Oda üyelerine aynı zamanda İmece Kart, Tarım Kredileri, TARSİM Sigortası vb. muhtelif ürünlerden de uygun koşullarda faydalanma imkânı sunulmaktadır.

Balıkesir Satış Bölge Müdürü S.Ayhan Kafadar, imza töreninde yaptığı konuşmada İş Bankası olarak tarım bankacılığı çalışmaları kapsamında üreticilerin ihtiyaçlarını sağlıklı ve doğru bir şekilde karşılamak için tarım kurum ve kuruluşları ile iş ortaklıkları geliştirilmesini çok önemsediklerini ve Biga Ziraat Odası ile imzaladıkları protokolden dolayı memnun olduklarını ifade etti.

Biga Ziraat Odası Başkanı Güray Ergün’de imza töreni sonrasında yaptığı açıklamada, İş Bankası ile imzaladıkları bu protokolün tüm üyelere faydalı olmasını dileyerek işbirliklerinin artarak devam etmesini temenni ettiklerini belirtti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu