Yaşam

İncelmede Devrim Geldi!

Yeni nesil zayıflama cihazı Vacu Activ, her zaman olduğu gibi Çanakkale ve Biga’da ilk ve tek olarak Diyetisyen Petek Kuştepe Sağlıklı Yaşam Merkezi’nde…

Vacu Activ ileri teknoloji ile Avrupa Birliği’nde üretilmiş, yenilikçi ve eşsiz bir zayıflama ve incelme cihazıdır. Cihazın içinde bulunan vakum teknolojisi ile hava tamamen çekilir ve oluşan alçak basınç ortamında kişinin yürüyüşü zorlaşırken, kilo kaybı ve ödem atma maksimum seviyeye çıkar. Ozon tedavisi oksijenin dokular tarafından kullanımını iyileştirerek kan dolaşımını hızlandırır ve geliştirir. Dilatasyonu canlandırır arter duvarlarının ferahlamasını sağlar. Yağlar yüzünden oluşan blokajların açılmasına sebep olur. Yağ yakımını hızlandırır. Hem sıvı hem de gaz halindeki ozon bakteri, mantar, protozoa ve virüs gibi canlılar üzerinde etkili olabildiği belirtilmiştir. Bakteri ve patojenleri öldürür.

Kolajen ise insan vücudunda bulunan bir tür lifli proteindir. Vücutta kolajen üretimi 30 yaşından sonra giderek azalmaya başlar. Bu kilo kaybını etkileyen en büyük sebeplerden biridir. Kolajen; insan organizmasının en büyük dokusu olan kas bağ dokusunun içerden beslenmesini destekler ve dokuyu yeniden canlandırarak sıkılaşmasını sağlar. Kolajen sentezi arttıkça metabolizma çalışmaya başlar.

Cihazda bulunan aromaterapi haznesi; hastalıkları önlemek veya olmuş hastalıklarda vücudun bağışıklığını güçlendirerek kendi savunma sistemini destekleyerek migren, astım vb. hastalığı olan kişilerin çok daha rahat spor yapmasına yardımcı olur.

Kabin içi ısı tedavisi Infrared özelliği cildin derin katmanlarında birikmiş yüksek toksinlerin atılmasını sağlar, ısıyla beraber eklem tutulmasını azaltır, kas spazmlarını rahatlatır, kan dolaşımını arttırır, ağrıları dindirir, yumuşak doku zedelenmesine iyi gelir, ayrıca iltihaplı ödemin çözümüne yardımcı olur, terleme yoluyla açılan gözeneklerin içerisinden kolajen ve ozonun cildin alt katmanlarına inmesine yardımcı olur.

Kromaterapi renklerin organizmalar üzerindeki tedavisidir. Renklerin hormonlar üzerinde olumlu etkileri vardır; cilde pozitif iyonlar yükler, vücut dengesi, direnci ve ruh sağlığı için yararlıdır ve vücut çakralarının açılmasına yardımcı olarak bölgesel kilo kaybını kolaylaştırır.

Yukarıda saydığımız özellikler birleştirilip tek bir cihaz haline gelmiştir. Düşük basınç ortamında yürürken veya koşarken haftada 5000 kaloriye kadar yağ yakımı mümkündür. Bu sayede maksimum incelme, ödem atma, sıkılaşma ve metabolizma hızlandırma sağlanmaktadır.

Diyetisyen Petek Kuştepe Sağlıklı Yaşam Merkezi’nde yüz yüze beslenme danışmanlığı, andulasyon terapi, vücut analizi, çocuk ve ergen beslenmesi, hamilelik ve emzirme dönemi beslenmesi, tiroid hastalıklarına özel beslenme, insülin direncin ve diyabette beslenme, yaşlılığa ve menopoza özel beslenme, kilo alma-kilo koruma programlarıyla ilgili danışmanlık verilmekte.

Sizler de Vacu Activ cihazını yakından görmek, deneyimlemek ve bilgi almak için,

Telefon: 0538 860 65 27

Diyetisyen Petek Kuştepe Sağlıklı Yaşam Merkezi Sakarya Mahallesi, Bayram Sk. no:1 kat:2 (Elvan Kuruyemiş Üstü) Biga/Çanakkale

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu