Yerel

İl Sağlık Müdürü Baştürk’ten Başkan Erdoğan’a Ziyaret

Haberi buradan dinleyebilirsiniz...

Çanakkale İl Sağlık Müdürü olarak göreve başlayan Op. Dr. Gökhan Baştürk, Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan’ı ziyaret etti.

Biga Devlet Hastanesi Başhekimliği görevindeyken Çanakkale İl Sağlık Müdürü olarak atanan Op. Dr. Gökhan Baştürk, Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan’ı makamında ziyaret etti.

Başkan Erdoğan, “Biga Devlet Hastanesi Başhekimliği görevini başarılı bir şekilde sürdüren Gökhan hocamızın il sağlık müdürü olarak atanmasından memnuniyet duyduk. Koronavirüs sürecinde fedakarlıkla çalışan, şimdi tüm Çanakkale’nin sağlık hizmetinde görev alan hocamıza ve pandemiyle mücadelede en ön safta çalışan sağlık çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Yeni görevinde başarılar diliyorum” dedi. Başkan Erdoğan, ayrıca Mehmetçiğin isim babası Bigalı Mehmet Çavuş’un biblosunu hediye etti.

Çanakkale İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Gökhan Baştürk ise özellikle pandemi döneminde hastaneye ve sağlık çalışanlarına desteklerinden dolayı Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan’a teşekkür ederek, her zaman Biga’nın hizmetinde olduklarını söyledi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

Başa dön tuşu