Yerel

Hayati İnanç, Bigalılarla Buluşacak

Eğitimci-Yazar Hayati İnanç, Can Veren Pervaneler Sultan Abdülhamid’i Anlamak konulu söyleşisi ile Atatürk Kültür Merkezi’nde sevenleriyle bir araya geliyor.

Biga Belediyesi, kültür ve sanat etkinlikleri çerçevesinde birbirinden değerli isimleri vatandaşlarla buluşturmaya devam ediyor. Bu kapsamda şiir ve muhabbetleriyle gönüllerde taht kuran Eğitimci-Yazar Hayati İnanç, Biga Belediyesi’nin organizasyonuyla Biga’ya geliyor. İnanç, 10 Şubat 2022 Perşembe günü saat 20.00’de Atatürk Kültür Merkezi’nde Can Veren Pervaneler Sultan Abdülhamid’i Anlamak konulu söyleşisi ile sevenleriyle buluşuyor.

Tüm vatandaşları programa davet eden Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, “Hayati İnanç hocamızı geçtiğimiz yıl Biga’mızda ağırlamıştık. Ancak programımız Kovid-19 pandemisi nedeniyle Belediyemizin sosyal medya hesaplarından canlı olarak yayınlanmıştı. Büyük ilginin olduğu Hayati hocamızın kontrollü sosyalleşmeyle birlikte bir program daha gerçekleştirmesi için yoğun istekler oldu. Biz de halkımızın istediği doğrultusunda gönüllere ve maneviyata hitap eden Hayati hocamızı Biga’mıza davet ettik. İnşallah halkımızın katılımıyla Atatürk Kültür Merkezi’nde anlamlı bir programa ev sahipliği yapacağız. Tüm hemşehrilerimi Can Veren Pervaneler Sultan Abdülhamid’i Anlamak konulu programa davet ediyorum” dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu