Spor

Gümüşçay Futbol Turnuvası Sona Erdi

Haberi buradan dinleyebilirsiniz...

Gümüşçay Belediyesi birlik, beraberlik ve kardeşlik için düzenlenen özel halı saha futbol turnuvasının şampiyonu 1963 Güvercinlik FK oldu.

İlginin yoğun olduğu turnuvada üçüncülük için sahada mücadele eden Çeşmealtı – Gümüşçay Süt Kooperatifi maçını 5-3 skorla kazanan takım Çeşmealtı oldu. Gece’nin final maçı için sahaya çıkan Çarşı Cafe ve 1963 Güvercinlik FK takımları arasında geçen çekişmeli mücadelede 5-4 ‘lük skor ile kupanın sahibi 1963 Güvercinlik FK oldu.

Turnuvada başarı elde eden takımlar, futbolcular, görev yapan hakemler ve sağlık personeline ödülleri verildikten sonra konuşma yapan Gümüşçay Belediye Başkanı Adnan Pastırmacı ‘’Turnuvaya katılan tüm takımlara ve sporcu kardeşlerime, hakemlerimize ve taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Oldukça heyecanlı ve çekişmeli bir turnuva oldu. Çeşmealtı, Çarşı Cafe ve 1963 Güvercinlik FK takımları kazanmış oldukları para ödüllerini Bigalı evladımız Ahmet Alp’e bağışlayarak turnuvaya daha da anlam kattılar. Gümüşçayımıza yakışan bir davranış sergileyen takımlarımıza teşekkür ediyorum.’’

Turnuva da 1. ye 2.000,00-Tl. 2. ye 1.500,00-Tl ve 3. ye 500,00-Tl. para ödülü verildi. Ödülü alan 3 takımda toplam 3.500,00-Tl. yi AHMET ALP’ e bağışladılar.

Turnuva tüm takımların bir araya geldiği hatıra fotoğraf çekimi ile son buldu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu