Yerel

Gider’den Biga Ziyaretleri

AK Parti Çanakkale Milletvekili Adayı Ayhan Gider seçim çalışmaları kapsamında Biga’da ziyaretlerine devam ediyor.

10 Mayıs Çarşamba günü oda ziyaretleri gerçekleştiren AK Parti Çanakkale Milletvekili Adayı Ayhan Gider aynı zamanda Çarşamba günü kurulan pazar yerinde de vatandaşlarla bir araya geldi. Pazarcı esnafı ve vatandaşlarla sohbet edip, kadınlara karanfil dağıttı.

İçdaş Demir Çelik Fabrikası çalışanlarıyla öğle yemeğinde bir araya gelen Gider, hem sohbet edip hem de seçim sürecinde destek istedi. Fabrikayı gezerek çalışanlara kolaylıklar diledi. Daha sonra Biga Şoförler Odası’nı, Biga Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nı ve Biga Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. Odaların sorunları ve çözümleri ile ilgili karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. Gider’e bu ziyaretleri sırasında Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, Karabiga Belediye Başkanı Ahmet Elbi, Çanakkale Milletvekili Adayı Nazım Hikmet Keskiner, AK Parti İl Genel Meclis Üyesi Saim Yılmaz, AK Parti Biga İlçe Başkanı Nihat Borazan Ve Parti Yönetim Kurulu Üyeleri eşlik ettiler.

Merkez ziyaretleri ardından köy ziyaretlerinde de bulunan Ayhan Gider özellikle Yolindi Köyü’nde büyük bir coşkuyla karşılandı. Karşılaştığı ilgiden çok büyük mutluluk duyan Gider, gittiği köylerde köy halkıyla görüşüp sohbetler etti.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu