Siyaset

Gider “ 5 Yıl Önce Konuştuğumuz Sorunlar Değişmedi”

AK Parti Çanakkale Milletvekili Ayhan Gider, ÇTSO’nun ev sahipliğinde düzenlenen ‘Adaylar Konuşuyor’ programına katıldı. 5 yıl önce aynı salonda yaptığı konuşmayı anımsatan Gider “Çanakkale merkez ilçe için 5 yıl önce hangi sorunları konuşmuşsak, aynı sorunlar devam ediyor.” dedi.

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası’nın (ÇTSO) ev sahipliğinde düzenlenen ‘Adaylar Konuşuyor‘ programında Çanakkale Belediye Başkan adayları Jülide İskenderoğlu, Muharrem Erkek ve Burak Kunt yapacakları projeleri anlattılar.

Programda konuşma yapan AK Parti Çanakkale Milletvekili Ayhan Gider, 2019’da belediye başkan adayı olarak yaptığı konuşmaya atıfta bulundu. Gider, konuşmasında ÇTSO’nun Çanakkale açısından önemli bir sivil toplum kuruluşu olduğunu belirterek “Bu salonda 5 yıl önce yaptığım konuşmada, Çanakkale merkez ilçenin sorunlarını sizlerle konuştuk. Çanakkale’nin otopark sorunu var dedik. Yeşil alan yok, parklar yetersiz. Çanakkale’ye 2 ve 3’üncü üniversite kurulmalı dedim. Çanakkale’nin bir kültür ve turizm kenti olması gerektiğini dile getirmişiz. 5 yıl önce ne konuştuysak yine onları konuşuyoruz. Benim 3 aday arkadaşımdan da ricam, 5 yıl sonra aynı konuları konuşmak zorunda kalmamak için bu sorunları çözmeleridir.” ifadelerini kullandı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu