Yerel

Gençler, 19 Mayıs Gençlik Festivali’nde Eğlenecek

Biga Belediyesi, 18-19 Mayıs tarihlerinde Belediye Meydanı’nda gün boyu sürecek 19 Mayıs Gençlik Festivali düzenliyor.

Biga’da 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı 2 gün boyunca Biga Belediyesi’nin düzenleyeceği birbirinden güzel etkinliklerle kutlanacak. Biga Belediye Meydanı’nda gerçekleşecek program kapsamında gençlik oyunları ve konserler düzenlenecek.

Biga Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nda dolu dolu birçok etkinlik gerçekleştirerek gençlere unutamayacakları bir bayram yaşatacak. 18 Mayıs Çarşamba saat 20:00’de DJ Nadir, 21:00’de Doğa Orkestra, 21:30’da ise Enjoy Orkestra sahne alacak. Gençler, 19 Mayıs Perşembe günü saat 20:00’de DJ Nadir, saat 21:00’de ise Bilal Sonses ile eğlenecek. 18-19 Mayıs tarihlerinde ise gençlerin katılımıyla gün boyu sürecek olan dev jenga, kutu oyunları, pedal slot car, paraşüt vr, labirent ve futbol bilardo gibi gençlik oyunlarıyla birbirinden güzel ve eğlenceli anlar yaşanacak.

Gençlerin kültürel, sportif ve sosyal gelişimlerine destek olan birçok etkinlik ve projeyi hayata geçirdiklerini söyleyen Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, “Tüm özel gün ve haftalarımız gibi 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımızı da pandemi nedeniyle son iki yıldır bir araya gelerek kutlayamadık. Özlediğimiz günlere kavuşmamız hasebiyle bu yılki 19 Mayıs’ı coşku içinde unutulmayacak bir şekilde gençlerimiz ve tüm halkımızın katılımıyla kutlayacağız. İki gün sürecek etkinlik, oyun ve konserlerimizde gençlerimiz yepyeni deneyimler yaşayarak güzel anılar biriktirecek. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 103’üncü yılını hep birlikte kutlayacağız. Tüm hemşehrilerimizi etkinliklerimize bekliyoruz” açıklamasında bulundu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu