Yerel

Gelecek Partisi Biga İlçe Başkanı Atandı

Gelecek Partisi Çanakkale İl Başkanlığı saha faaliyetlerini sürdürürken aynı zamanda teşkilatlanma çalışmalarına da devam ediyor.

12 Aralık 2019’da kurulan Gelecek Partisi geçen 1 yıllık sürede Tüm Türkiye’de teşkilatlanarak seçime girme yeterliliği kazanmıştı.

Gelecek Partisi Çanakkale İl Başkanlığı tarafından yapılan açıklama da Biga ilçe başkanlığına iş insanı Abdullah Bozkurt’un getirildiği kamuoyuna duyuruldu.

Yetki belgesi takdim töreninde konuşan İl Başkanı Vahap Özsüer göreve gelişinin 1.yılında partinin üye sayısında %300 ‘e varan artış olduğunu, partiyi Türkiye’deki teşkilatlar arasında 71.sıradan 31.sıraya getirdiklerini ifade ederek şu ifadelere yer verdi;

“Bugün Çanakkale İl Başkanlığı görevine atanmamızın 1.yıl dönümü. Aynı zamanda Çanakkale’mizin en büyük ilçesi olan Bigamız’da görevlendirme yaptığımız bir güne denk geldi. Bigamızı, Bigamız esnaflarından Abdullah Bozkurt’a emanet ediyoruz. Kendisi ilçemizde kurucu yönetim kurulu üyesi olarak görev aldıktan sonra yaşanan boşlukta partimizden kopmamış bir isim. Kendisini tebrik ediyor bu önemli görevde muvaffakiyetleri diliyorum” ifadelerini kullandı.

Biga ilçe başkanı olarak atanan Abdullah Bozkurt ise kendisine verilen bu önemli görevi başarı ile yerine getirmek için elinden gelenin fazlasını yapacağını belirterek, “Bugün burada kuruluşundan beri emek verdiğim ve içerisinde olmaktan gurur duyduğum Gelecek Partisinin Biga ilçe başkanlığı görevini büyük bir gururla devir almaktan büyük onur duydum” ifadelerini kullandı.

Yetki belgesi takdim töreninde il başkanlık kurulu üyeleri de katılım sağladı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

Başa dön tuşu