Spor

Futbol İl Tertip Komiteleri Seçimi Yapıldı

Futbol İl Temsilcisi Seçimi Toplantısı ile 2023-2024 Sezonu Bilgilendirme ve Futbol İl Tertip Kurulları Seçimi Toplantısı 29 Ağustos Salı günü saat 16:00’da Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Toplantı Salonunda yapıldı.

Futbol İl Temsilcisi Seçimi

Futbol İl Temsilcisi Seçimi Toplantısı ile 2023-2024 Sezonu Bilgilendirme ve Futbol İl Tertip Kurulları Seçimi Toplantısı ASKF Başkanı Dr.Firuz Erdil tarafından açıldı.

İki yılda bir yapılan Futbol İl Temsilciliği Seçiminde, Futbol İl Temsilcisi Hayrettin Acar toplantıya katılan kulüplerimizin oybirliği ile yeniden seçildi.

2023-2024 Sezonu Futbol İl Tertip Kurulları Seçimi

Toplantıda, Futbol İl Tertip Kurulları Seçimi yapılarak, 2023-2024 Sezonu Futbol İl Tertip Kurullarında görev yapacak Kulüp Temsilcileri belirlendi.

Toplantıya katılan Futbol Kulüplerimizin Yöneticilerine, Genel Başkan Dr.Firuz Erdil ile Genel Sekreter ve Futbol İl Temsilcisi Hayrettin Acar tarafından 2023-2024 Sezonu Amatör Futbol Liglerinde Uygulanacak Esaslar ve Değişiklikler hakkında bilgiler verildi.

Futbol İl Temsilcisi Seçimi Toplantısı ile 2023-2024 Sezonu Bilgilendirme ve Futbol İl Tertip Kurulları Seçimi Toplantısı, 2022-2023 Sezonunda en fazla kategoride liglere katılan ve katıldıkları ligleri tamamlayan kulüplerimize plaket takdimi ile sona erdi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu