Yerel

“Film Çekmeye İyi Alıştınız”

CHP Biga İlçe Başkanı Osman Öztürk son Belediye Meclis Toplantısının ardından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

“Sayın Erdoğan

Yılların artisti gibisiniz

Her role giriyor, başrolü hak ediyorsunuz. Maşallah, Oscarlık oynuyorsunuz. Bilerek ve isteyerek doğruyu söylemiyor, gerçekleri çarpıtıyorsunuz. 

Oysa; göreve gelmeden “Adil ve Şeffaf olacağınızın namus sözünü veren” kişi de sizsiniz, göreve geldikten sonra da yaptığınız her açıklamada ve basında yer alan tüm haberlerde, “herkesin fikrine saygı duyduğunuzu, ilçemizi ortak akıl ile birlikte yönettiğinizi” söyleyen kişi de sizsiniz. 

O zaman soruyorum size ! 

Niye; Bigalı hemşehrilerimin oyları ile seçilen Belediye Meclis üyesinin sorularına net cevap vermiyorsun? Ortaya yazılı belge niye koyamıyorsum? Seni seçen halka açıklama yapmaktan niye kaçıyorsun? 

Niye; film artistleri gibi, sadece kendini aklamaya çalışan videolar çekip, yayınlıyorsun? Olayları niye çarpıtıyor ve tam anlatmıyorsun? 

Mesela, şehiriçi minibüsçü esnafımıza, araba başı şu kadar para verin, size şu kadar yıl ruhsat vereyim teklifini niye belediye meclisinde kameraların önünde seni seçen halka açıklamıyorsun? 

Bigalı hemşehrilerimden başka daha neler saklıyorsun?

Şu dakika itibarı ile arkadaşlarınla birlikte  başrolünde oynadığın filmler bitti. 

Sana 24 saat süre ! 

Ya çıkar “Özü Sözü Bir Adam” olarak Bigalı hemşehrilerimden gizlediğin olayları anlatır ve özür dilersin ya da bu şehirde yaşayan insanları nasıl kandırmaya çalıştığını ben açıklarım.”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu