KaymakamlıkYerel

Eş Zamanlı Denetimler Devam Ediyor

Biga Kaymakamlığı tarafından Biga genelinde Korona Virüs ( COVİD-19 ) salgınıyla mücadele kapsamında eş zamanlı denetimler devam ediyor

İçişleri Bakanlığınca ülke genelinde eşzamanlı başlatılan korona virüs tedbirleri kapsamında Biga Kaymakamı Mustafa Can iş yerlerinde maske, hijyen ve sosyal mesafe kurallarını denetleyen emniyet, jandarma, sağlık, tarım, belediye başkanlığı ve ilgili odaların temsilcilerinden oluşan ekiplere eşlik ederek denetimlere katıldı.

Korona virüs tedbirleri kapsamında market, çay ocakları, lokantalar, fırın, AVM, taksiler, minibüsler, berber ve kuaförler gibi iş yerlerinde sosyal mesafe ve maske takma kurallarına uyulup uyulmadığı dikkate alınarak denetimler gerçekleştirildi ve esnaf ve vatandaşlara Korona virüs ile ilgili bilgiler verildi.

Kaymakamlık tarafından kurulan denetim ekiplerine Biga Belediye Başkan V. Sıtkı Keçici, İlçe Emniyet Müdürü Şafak Özkan, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Güneş Arıkan, Biga Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Lokantacılar Odası, Şoförler Odası, Kahveciler Odası, Eczacılar temsilcisi eşlik etti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

Başa dön tuşu