Yerel

Erkan Bilen’den Yıl Sonu Karne Mesajı

“Geleceğimizin Teminatı Sevgili Öğrencilerimiz,

Eğitim-Öğretimde bir yılı daha tamamlayarak karnelerinizi aldınız. Okul dönemi süresince göstermiş olduğunuz performanstan dolayı sizleri kutluyor ve başarılarınızın artarak devam etmesini diliyorum. Yoğun bir okul dönemi sonunda tatili hak ettiniz. Fakat tatilde sadece bilgisayar ve televizyon karşısında zaman harcamayıp; dinlenmenizi, kitap okumanızı ve sevdiklerinizle bolca vakit geçirmenizi istiyorum.

Değerli Meslektaşlarım,

Geçen eğitim-öğretim süresi boyunca yaptığınız çalışmalar ve göstermiş olduğunuz üstün gayretten dolayı hepinize tek tek şükranlarımı sunuyorum. Tatilde dinlenerek, eğlenerek ve kendinizi geliştirecek faaliyetler yaparak, yeni eğitim-öğretim yılına dinamik ve istekli bir başlangıç yapacağınızı ümit ediyorum. 

Kıymetli Velilerimiz,

Çocuklarımızın başarılarını sadece karne notlarından ibaret görmemeliyiz. Unutmamalıyız ki karne tek başına başarı göstergesi değildir. Çocuğunuza, onu suçlamadan eksiklerin nereden geldiğini tespit ederek yaklaşınız. Her bireyin başarılı olabileceği alanlar bulunduğunu ve bunların keşfedilebileceğini çocuğunuza anlatınız.

2022-2023 eğitim-öğretim yılının sorunsuz şekilde tamamlanmasındaki gayretlerinden dolayı öncelikle okul yöneticilerimiz ile öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve ailelerine teşekkür ediyor, tüm öğretmen ve öğrencilerimizin aileleriyle birlikte sağlıklı ve mutlu bir tatil süreci geçirmelerini temenni ediyorum.”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu