Yerel

Erkan Bilen’den Yarıyıl Tatili Mesajı

Biga İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen bugün başlayan yarıyıl tatil için mesaj yayınladı. Bilen mesajında şu ifadelere yer verdi; “2022-2023 eğitim öğretim yılının birinci dönemini öğretmenlerimizin büyük özverisi, öğrencilerimizin sabrı ve ilgisi, velilerimizin de büyük desteğiyle bitirmenin mutluluğu içindeyiz.

Karne notları ne olursa olsun, asıl olan çocuklarımızın düşünce ve isteklerine değer verip onların karne notlarını, istek, ilgi ve yeteneklerini, hoşgörü, sabır ve sevgi çerçevesinde değerlendirmemizdir. Kıymetli velilerimizin Çocuklarına göstereceği yakın ilgi, destek ve güvenin, ardından başarıyı getirdiğine şahit olacaklarına inancımız tamdır. Velilerimizin Yarıyıl tatilini, çocuklarıyla birlikte daha fazla vakit geçirmek, onlarla daha fazla sohbet etmek ve hayatı daha fazla paylaşmak için bir fırsat olarak değerlendireceklerini ümit ediyoruz. 

Başarılı bir eğitim öğretim yılını öğrencilerimizin huzuruna sunan başta kıymetli yönetici ve öğretmenlerimiz olmak üzere, sevgili öğrencilerimizin ve değerli velilerimize sağlıklı, mutlu ve huzur içinde güzel bir tatil geçirmenizi dilerim.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu