Yerel

Erdoğan, “Biga’mızda Yaşayan Her Vatandaşımızın Yaşam Kalitesini Yükselteceğiz”

Ak Parti Biga Belediye Başkan Adayı ve Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, AK Parti Biga İlçe Başkanı Nihat Borazan, belediye ve il genel meclisi üyesi adayları ile birlikte, Biga’nın dünyaya açılan kapısı olan Doğtaş fabrikasını ziyaret ettiler.

Doğanlar Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, Biga Ticaret ve Sanayi Odası ile Biga Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan’ın eşlik ettiği ziyaret ile alakalı Ak Parti Biga Belediye Başkan Adayı ve Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan;

“İlçe Başkanımız Nihat Borazan, belediye ve il genel meclisi üyesi adaylarımızla birlikte, Biga’mızın dünyaya açılan kapısı ve gururumuz olan Doğtaş fabrikamızı ziyaret ettik, işçi ve emekçi kardeşlerimizle bir araya geldik.

Yeni dönemimizle birlikte gerçekleştireceğimiz sosyal ve kültürel etkinliklerle ilçemize canlılık getireceğiz. Merkezi hükümet yatırımlarıyla ilçemizin ekonomisine can suyu olacağız. Yerel yönetimler olarak toparladığımız bütçemizle yatırımlarımızı artıracağız. İlçemizi depreme dayanıklı hale getirirken, üniversitemizle iş birliği içinde olacağız. Et entegre tesisi, Minia Çanakkale projemiz, kültür ve sanat etkinliklerimiz, çocuk köyümüz, çocuk meclisimiz, el emeği ve yöresel ürünler satış yerlerimiz, aromatik bahçelerimiz, ekolojik yaşam merkezimiz, Yeniceköy mesire alanımız gibi çok sayıda projemizle Biga’mızda yaşayan her vatandaşımızın yaşam kalitesini yükselteceğiz.

Bugün bizim için çok güzel bir ziyaret oldu. Doğanlar Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Biga Ticaret ve Sanayi Odası ile Biga Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanımız Şadan Doğan’a ve tüm Doğanlar Holding ailesine misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyorum.

1 Nisan’dan itibaren Bigamızı Türkiye Yüzyılı’nın marka şehri haline getirecek projeleri ve çalışmaları hayata geçireceğiz. Bunu da tüm Bigalılar olarak hep beraber yapacağız.”dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu