Eğitim

Erasmus+ Programına Katılan Öğretmenlerden Müdür Bilen’e Ziyaret

Finlandiya’da düzenlenen Erasmus+ Programına Biga’dan katılım sağlayan öğretmenler Biga İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen’i ziyaret ettiler.

Çanakkale İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile işbirliği çerçevesinde hak kazandıkları hibe desteğiyle Erasmus+ (KA121-SCH) 2023-1-TR01-KA121-SCH-000163785 numaralı Okul Eğitimi Akredite programıyla 23-29 Mart 2024 tarihleri arasında Finlandiya’nın Helsinki şehrinde gerçekleştirilen “Eğitimde Dijital Ustalık – Web 2.0 ve Sosyal Medya” konulu kurs faaliyetine katılan Ayşe Doğan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Nermin Kunt ve Tevfik Emin Başarır İlkokulu İngilizce Öğretmeni Seydo Demirtaş, Biga İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen’i ziyaret ederek proje ve izlenimleri hakkında bilgi verdiler.

Öğretmenlerin web 2.0, sosyal medya ve yapay zekâ araçlarını eğitim süreçlerinde etkili ve güvenli bir şekilde kullanmalarına yardımcı olmayı amaçlayan kursun sonunda edindikleri bilgileri ve kültürel deneyimlerini Müdür Bilen ile paylaştılar.

Biga İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu