Eğitim

Elbi’den Akıllı Saat Sözü

İlk ders zilinin çalmasıyla okullarına kavuşan öğrencileri Karabiga Belediye Başkanı Ahmet Elbi yalnız bırakmadı.

Başkan Elbi, geçtiğimiz yıl öğrencilerden derslerine çalışma sözü alarak yıl sonunda bütün öğrencilere bisiklet hediye ettiklerini ve bu sene de çalışma sözü karşılığında bütün öğrencilere yıl sonunda akıllı saat hediye edileceğini duyurdu.

Eğitim öğretim yılının ilk gününde açıklama yapan Elbi şu ifadelere yer verdi;

“Karabiga’mızın, ülkemizin geleceği sevgili çocuklar ve öğretmenlerimiz, 2023-2024 eğitim öğretim yılının hayırlara vesile olmasını diliyorum. Belediye olarak okullarımızda yapabileceğimiz ne ihtiyaç varsa her zaman olduğu gibi yapmaya hazırız. Çocuklarımızın iyi eğitim alıp geleceğe hazırlanması için üzerimize ne görev düşüyorsa yapmaya hazırız.

Bugün; çocuklarımızın ilk gün heyecanlarında yanlarında olduk. Geçtiğimiz yıl okullar açılırken tüm çocuklarımızdan derslerine çalışmaları sözünü alarak sene sonunda ayırmadan bisiklet hediye etmiştik. Bu yılda öğrencilerimizden söz aldık ve sene sonunda tüm öğrencilerimizi ayırmadan akıllı saat hediye edeceğiz. 2023-2024 eğitim öğretim yılı tüm öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve velilerimize hayırlı olsun.”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu