Yerel

EKO Turizm Hattı Projesi Tekrar Değerlendirildi

Biga Dernekler Platformu son toplantısında istişare ettiği ve platform olarak başlattıkları EKO Turizm Hattı Projesini tekrar gündeme alıp değerlendirmelerde bulundu.

Yaptıkları açıklamada “Kuruluşunu yaptığımız 04.05.2017 tarihinden bu yana Biga Dernekler Platformu olarak Dernekler arasında koordinasyonu sağlayarak bütünün oluşmasına katkı yapmak, birlikte hareket edebilme kabiliyetin yükseltmek, Biga’mıza katma değeri ve devamlılığı olacak çalışmalar yapmak ile yola çıktığımız ancak pandemi dönemi süresince ara verdiğimiz projelerimizin son durumlarını istişare ettik. Dernekler Platformu olarak büyük emekler harcadığımız, değer kazandırdığımız Biga’nın kültürel, yöresel ürünler, tarih ve diğer değerlerden oluşan destinasyonu ön plana çıkaran EKO Turizm Hattı projemizin Biga kamuoyunda gündeme yerleşmesi, birçok STK gruplarının gündemine alınıp çalışmalar yapılmasına vesile olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Bu projelerimizin gerçekleştirmemizde katkı sağlayan derneklerimize ve platformumuza sahip çıkan kurum ve kuruluşlarımıza teşekkürlerimizi sunarız.” Dediler.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu