Yerel

e-Değer Proje Sözleşmesi İmzalandı

Biga Kaymakamlığı tarafından hazırlanıp Güney Marmara Kalkınma Ajansı’na sunulun e-Değer (Dijital Ortamda Karakter ve Değerler Eğitimi) projesinin onaylanmasının ardından Biga Kaymakamlığı ve Güney Marmara Kalkınma Ajansı arasında projenin nihai sözleşmesi imzalandı. 

Biga Kaymakamlığı’ndan projeyle ilgili yapılan açıklamada şu bilgilere yer verildi;”Değerler eğitiminin dijital ortama entegrasyonu amacıyla hazırlanan ve değerler eğitimi hedeflerini dijital dönüşüm perspektifinde revize eden bir yaklaşımla hazırlanan teknik destek projesi kapsamında kurumumuz ve proje ortaklarımızdan oluşan hedef grubumuza yönelik eğitim çalışması organize edilecektir. Hedef grubu olarak eğitim alacak 40 adet personel formatörlük görevi üstlenerek, projenin yaygınlaştırma çalışmalarında rol oynacaktır. Kaymakamlığımız koordinesinde yapılan bu çalışma hem kurumsal kapasite artışı hem de dijital çağın gereksinimlerine etki edecek şekilde yapılandırılmıştır. İki farklı disiplinin kazanımlarının değerler eğitimi çerçevesinde dijital dönüşüm perspektifinde disiplinlerarası olarak kazanımlar belirlenmiştir.”

Çanakkale Valisi İlhami Aktaş’ın da katıldığı imza töreni Biga Kaymakamı Erdinç Dolu ve GMKA Genel Sekreteri Abdullah Güç’ün karşılıklı olarak sözleşmeyi imzalamasının ardından toplu fotoğraf çekimi ile sonlandı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu