Yerel

Dülger Ve Yönetimi Güven Tazeledi

S.S. 3 Nolu Biga Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi’nin seçimli Olağan Genel Kurul Toplantısı 30 Eylül Çarşamba günü Şehir Parkı Tiyatro Alanında yapıldı. Toplantı saygı duruşu ve ardından İstiklal Marşı’nın söylenmesi ile başladı. Yönetim ve denetleme kurulu raporları oylanarak yönetim ibra edildi. Toplantıda Biga Kaymakamı Mustafa Can,  Gümüşçay Belediye Başkanı Adnan Pastırmacı ve Başkan Bülent Dülger yaptıkları konuşmalarda Savaştepe Köyü’nde kurulacak Biga 3.Sanayi Bölgesi’nin Biga’ya getireceği yararları anlatarak çalışmalar hakkında bilgiler verdiler.

Başkan Dülger konuşmasında

“Sayın Kaymakamım, Belediye Başkanlarım, siyasi parti başkan ve temsilcileri, değerli basın mensupları, üyelerimiz ve misafirlerimiz. Yaklaşık 3 yıl önce “Talibiz” sloganıyla çıktığımız bu yolda hep birlikte bu günlere geldik. Şu anda 230 üyeye ulaştık.

Bizleri güvenerek bu yolda yalnız bırakmayan siz değerli üyelerimize, takım kaptanımız olmazsa olmazımız Gümüşçay Belediye Başkanımız Adnan Pastırmacı’ya, her zaman yanımızda olan Kaymakamımız Mustafa Can’a, Biga Belediye Başkanımız Bülent Erdoğan’a, TSO Başkanı Şadan Doğan’a, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İbrahim Mutur’a, tüm oda ve STP örgütlerine, tabi ki bizim olmazsa olmazımız, değerlimiz ülke sevdalısı Grup Başkan Vekilimiz Bülent Turan’a ve emeği geçen herkese şahsım ve arkadaşlarım adına teşekkür eder şükranlarımı sunarım” sözlerine yer verdi.

Konuşmalarının ardından yapılan seçimlerde Bülent Dülger ve yönetimi tek liste ile yeniden yönetime seçildiler. Seçimler sonunda başkanlığa Bülent Dülger, yönetim kuruluna ise Tuncay Yaşar ve Emin Tay seçildiler. Denetleme Kuruluna ise Mesut Koyuncu, Nurettin Yılmaz, Hasan Dedeoğlu, Hüseyin Torpil ve Cahit Tüngür seçildi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu