Yerel

Dolu,Üniversite Öğrencileri İle Bir Arada

Biga Kaymakamı Erdinç Dolu Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Biga İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kariyer Günleri ve Bahar Şenlikleri açılışına katılarak öğrenciler ile söyleşi gerçekleştirdi.

Didem Yaman Anfisinde yapılan söyleşide Dolu, öğrencilere Kaymakamlık mesleğini, görev, yetki ve sorumluluk alanlarını anlatarak öğrencilerimizden gelen soruları yanıtladı.

Kariyer Günleri ve Bahar Şenlikleri açılış programı Öğrenci kalite elçilerine başarı belgeleri ve bölümler arası düzenlenen çeşitli yarışmalarda dereceye giren öğrencilere ödülleri verilerek son buldu.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Biga İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kariyer Günleri ve Bahar Şenlikleri açılışına Biga Kaymakamı Erdinç Dolu, Rektör Vekili Prof. Dr. Pelin Kanten, Biga Belediye Başkan Vekili Sadettin Sert, Biga İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ercan Sarıdoğan, Biga Uygulamalı Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Selahattin Kanten, Biga Meslek Yüksek Okulu Müdürü Ertuğrul Bilgücü, Biga Kızılay Başkanı Erdoğan Başer ve öğrenciler katıldı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu