KaymakamlıkYerel

Dolu, Ziyaret Ve İncelemelerine Devam Ediyor

Biga Kaymakamı Erdinç Dolu Okul ziyaret ve incelemeleri kapsamında beraberinde Biga İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen ve Kaymakam Adayı Serhat Bağcı ile birlikte Safiye Hüseyin Elbi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Biga Atatürk Anadolu Lisesi, Hamdibey Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Biga Gençlik Merkezi ve Anadolu İmam Hatip Lisesine ziyarette bulundu. Öğrenciler ile sohbet eden Kaymakam Erdinç Dolu okul müdürlerinden brifing aldı.

Kaymakam Erdinç Dolu Biga Sanayici ve İş Adamları Derneğini ziyarette bulunarak Dernek Başkanı İsmail Özer ve yönetiminden dernek çalışmaları hakkında bilgiler aldı. BİSİAD Başkanı İsmail Özer ziyaretten dolayı teşekkürlerini iletti.

Dolu daha sonra Kaptanlar Un fabrikasını ziyaret etti. Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Karan ile birlikte fabrikayı gezerek çalışanlar ile sohbet etti.

Özer Gıda Çeltik Fabrikasını da ziyaret eden Dolu, fabrika sahibi İsmail Özer’den fabrika ile ilgili bilgiler aldı. Çalışanlar ile sohbet eden Kaymakam Erdinç Dolu hayırlı işler dileklerinde bulundu.

Ziyaretlerine Okyay Un Fabrikası ile devam eden Dolu, Mesut Okyay’dan fabrikanın işleyişi ve çalışanları ile ilgili bilgiler alarak fabrika tesisini gezdi.

Dolu, Doğanlar Holding bünyesinde bulunan DOĞTAŞ Mobilya Fabrikasını ziyaret ederek tesisleri gezdi. Ziyaret sırasında çalışanlar ile sohbet eden Erdinç DOLU işlerinde kolaylıklar diledi. 230 bin metrekare alan içinde 100 bin metrekare kapalı alana kurulu fabrikada alt işverenler ile birlikte 1000 kişi çalışıyor. Fabrika tesislerinde mobilya üretiminin yanı sıra Doğanlar Holding markası olan Lova Yatak üretim tesisleri de bulunuyor. Doğanlar Holding Yönetim Kurulu Üyesi Şadan Doğan ziyaretten dolayı Kaymakam Erdinç Dolu’ya teşekkürlerini ileterek memnuniyetini dile getirdi.

Ziyaretler kapsamında Biga Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneğini ziyaret eden Kaymakam Erdinç Dolu dernek başkanı İrfan Akil’den dernek çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

Ardından Muharip Gaziler Derneğini ziyaret ederek gazilerimiz ile bir araya geldi. Dernek Başkanı Ahmet Gergöz, Erdinç Dolu’ya ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Kaymakam Erdinç Dolu eşi Şenay Yerli Dolu ile birlikte Şirintepe Mahallesinde bulunan BİKAD Üretim Atölyesi, Biga Anaokulu ve Gümüşçay Beldesinde bulunan BİKAD Peynir Üretim Atölyesini ziyaret ettiler. Ziyarette Biga İlçe Tarım ve Orman Müdürü Fevzi Atmaca hazır bulundu. Kooperatif faaliyeleri hakkında bilgiler alan Dolu ve eşi ilgilerinden ve İlçe kadınlarına kattıkları değerlerden dolayı kooperatif Başkanı Ayfer Baykal’a teşekkürlerini ilettiler.

Kaymakam Erdinç Dolu Truva Elit Unlu Mamüllerinin açılışına da katıldı. Truva Elit Unlu Mamülleri Kaymakam Erdinç Dolu, Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, Biga İlçe Emniyet Müdürü Emre Bolat, Biga İlçe Müftüsü Ertuğrul Akın, Biga İlçe Tarım ve Orman Müdürü Fevzi Atmaca, Biga Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şadan Doğan, Milliyetçi Hareket Partisi Biga İlçe Başkanı Salih Altınkaya, Kaymakam Adayı Serhat Bağcı ve vatandaşların katılımı ile açıldı. Erdinç Dolu açılış kurdelesini keserken işletmenin hayırlı olmasını dileyerek bol kazançlar temennisinde bulundu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

Başa dön tuşu