Yerel

Doğtaş, Ankara’da 4 Yeni Mağazasını Hayata Geçirdi

Şirket’ten yapılan açıklamaya göre, uluslararası trendlerde söz sahibi konumda yer alan Doğtaş, yurtiçinde 226, yurtdışında 58 mağazasıyla ulaşılabilirlik açısında da sektöründeki oyun kuruculuğunu pekiştiriyor.

Mamak ilçesi Altundal’da 1.800 m²’lik alanda 3 katlı, Çankaya’nın yükselen yeni yıldız semti Beytepe de 1.120 m²’lik alanda 2 katlı, Keçiören’de Kurtoğlu bölgesinde 850 m²’lik alanda 2 katlı, Çankaya ilçesi Konya yolu üzeri Mobiyaz’da  2500 m ‘lik alanda 3 katlı mağazalarının açılışını gerçekleştiren Doğtaş,  tarz ve uyumun bir arada sunulduğu modern, şık ve fonksiyonel tasarımlarını yeni müşterileriyle buluşturdu.

Devlet Erkanı Ve Doğtaş Üst Düzey Yetkilileri Açılışta Biraraya Geldi!

Açılışa, 27. Dönem MHP Milletvekili Nevin Taşlıçay, Kars Eski Belediye Başkanı Naif Alibeyoğlu, Keçiören Kaymakamı Dr. Mehmet Akçay, Anavatan Partisi Genel Başkanı İbrahim Çelebi, Ankara MHP il Başkanı Turgay Baştuğ, Ankara MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, Ankara Cumhuriyet Savcısı Cevat işlek gibi devlet erkanından isimler katıldı. Ayrıca Doğtaş Genel Müdürü İlhan Tunçman, İş Geliştirme Direktörü Hikmet Özsalmanlı, Doğtaş Ticari Pazarlama ve Perakende Geliştirme Direktörü Cihan Engin Pusuluk, Doğtaş Ticari Pazarlama ve Perakende Geliştirme Müdürü Bekir Güven, Perakende Geliştirme Müdürü Hasan Çakır gibi Doğtaş’ın üst düzey yetkililerin katılımıyla açılış gerçekleştirildi.

Trend Ürünler Ve Eşsiz Tasarımlar Misafirlerini Bekliyor

Evleri eşsiz tasarımla donatacak trend mobilyalarla yaşam alanlarına şıklık ve zevk katan Doğtaş, evlenenler, evini yenileyenler ya da dekorasyon ihtiyacı olanların istek ve ihtiyaçlarını en iyi anlayıp onlara istedikleri yaşam alanlarını yaratmalarında destek olmaya devam ediyor. Doğtaş’ın yeni koleksiyonları, home ürünleri, çocuklar için konfor ve eğlencenin adresi ‘Genç’ koleksiyonları, balkon ve bahçelerde bahar, yaz aylarının keyfinin doyasıya çıkarılacağı ‘Garden’ ürünleri yeni mağazalarında misafirlerini bekliyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu