Yerel

Doğanlar Mobilya’da Değişim

Biga’da Doğanlar Mobilya olarak başlayan daha sonra Doğtaş A.Ş olarak tüm dünya mobilya sektöründe önemli yerlere gelen Doğanlar Mobilya Gurubunda görev değişimi yaşanıyor.

Kuruluşundan bugüne kadar şirkette Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapan Davut Doğan buradaki görevini kardeşi İsmail Doğan’a devretti. Doğanlar Holding’de Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine devam eden Davut Doğan’ın mobilyadaki görevini artık İsmail Doğan sürdürecek. Konu ile ilgili Doğanlar Holding’den yapılan açıklamada “Doğanlar Mobilya Grubu sektöre değer katmaya devam ediyor.

Grup şirketlerimizden Doğanlar Mobilya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Davut Doğan, 23 Mayıs 2023 tarihi itibarıyla görevini Sayın İsmail Doğan’a devretmiştir.

Sayın Davut Doğan, Doğanlar Mobilya Grubu Onursal Başkan ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak değerli bilgi ve birikimlerini grubumuza sunmaya devam edecektir.” denildi.

Yönetim Kurulunun 23 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleştirilen toplantısında Yönetim Kurulu Üyelerinin görevlerinin yeniden tespit edilmesine karar verilmiş ve üyeler arasındaki görev dağılımı aşağıdaki şekilde belirlenmiştir;

-Onursal Başkan ve Yönetim Kurulu Üyeliğine Davut Doğan’ın

-Yönetim Kurulu Başkanlığına, İsmail Doğan’ın

-Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığına, Şadan Doğan’ın

-Yönetim Kurulu Üyeliğine, Salih Tuncer Mutlucan’ın

-Bağımsız Yönetim Kurulu Üyeliğine, Mutlu Erturan’ın

-Bağımsız Yönetim Kurulu Üyeliğine, Zeynep Yalım Uzun’un

-Bağımsız Yönetim Kurulu Üyeliğine, Berna Akyüz Öğüt’ün seçilmesine karar verilmiştir. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu