Yerel

Doğan’dan Ramazan Bayramı Mesajı

Doğan: “Kentimizin en büyük ve güçlü ailesi Biga Ticaret ve Sanayi Odası olarak hep birlikte bir mübarek Ramazan Bayramına daha ulaşmanın mutluluğu içindeyiz. Bayramın coşku ve bereketinin başarılarımızın devamına vesile olması temennisiyle, Ramazan Bayramınızı kutlar, sevdiklerinizle huzurlu ve mutlu bir bayram dilerim.”

Biga Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Üyesi Şadan Doğan, Ramazan Bayramı mesajında şu ifadeler yer verdi: “Rahmet ve bereket ayı Ramazan’ı tüm fazileti ve feyziyle geride bırakmaya hazırlanırken, bir bayrama daha kavuşmanın mutluluğu içindeyiz. Birlik ve beraberlik içinde bayramın sevincini yaşıyoruz. Çocuklarımızla, ailemizle, büyüklerimizle, komşu ve akrabalarımızla bayramı doyasıya yaşayalım ve yaşatalım. Bayramlar sevgi, dostluk, kardeşlik ve hoşgörü duyguları ile sevinç ve mutluluğun paylaşılarak çoğaldığı müstesna günlerdendir. Bu özellikleri ile insan olmanın yüceliğiyle birleşen bayram sevinçlerimiz geleceğe yönelik umutlarımızı yeşertmekte, birlik ve beraberlik duygularımızı güçlendirmektedir.

Bayramlarda önce en yakınlarımızdan başlayarak; akraba, komşu, yoksul ve ihtiyaç sahibi insanları ziyaret ederek bayram gününde onların gönüllerini almalı, muhtaç durumdaki insanlara maddi ve manevi desteklerimizi ulaştırmalıyız.

Dostluğun, sevginin, saygının, barışın, hoşgörünün ve mutluluğun pekişmesine vesile olan Ramazan Bayramı’nın, tüm insanlığa barış ve huzur getirmesini diliyor, tüm iş dünyasının, vatandaşlarımızın ve tüm İslam aleminin bayramını kutluyorum.”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu